• můžete dávat témata na povídky i vy - TADY

Mrak 4

5. března 2011 v 16:54 | elizabeth
Hurá desátá kapitola. Budu slavit! :-) Oproti ostatním sice bude trošku nudnější (žádné zabíjení únosy malých dětí, nebo šílené učitelky),ale stejně myslím že se mi celkem povedla.

Ingrid vystoupila před domem své kamarádky.
Pěknej barák -zhodnotila, když uviděla nádhernou vilu s množstvím oken. Vůbec by se nedivila kdyby zjistila, že mají vlastní vyhřívanej bazén nejlépe pětadvacítku. Zašklebila se. Pak vytáhla flašku s černým čajem (tento den snad osmou).
,,jsem závislák" řekla si sama pro sebe a pár velkými loky vyprázdnila třetinu tekutiny v láhvy. Natáhla ruku, aby stiskla zvonek, když se rozrazily dveře, ve kterých se objevila Veronika.
,,Ahój" spustila tím svým ječákem.
,,Čau" řekla ingrid s poněkud menším nadšením v hlase
,,Tak poď dál, Agáta i Kuba tady už sou"
,,Mhhh" kývla Ingrid jako že jo, a prošla dveřmi do domu. Hned jak vešla uchvátil ji starodávný nábytek, vkusně rozložený po místnosti. Sundala si boty a odložila je. Veronika prosvištěla kolem a zamířila někam do jedné zazadních místností. Ingrid okamžitě zamířila za ní. Vedena hlasitým duněním hudby, procházela pokoje, přičemž nevycházela z úžasu.
Co asi dělají její rodiče že mají tolik prachů? -uchechtla se
Konečně došla do dětského pokoje. Jako první ji zaujala jeho velikost. Byl obrovský. A ta spousta věcí co tam byla. Agáta, Kuba i Veronika seděli uprostřed pokoje a evidentně na ní čekali.Ingrid si k nim sedla.
,,Takže sem to vymyslela takhle" řekla oslavenkyně veronyka ,,Teď si dáme svačinku, pak by sme šly do kina, a po kině bychom... to jsem zatím ještě nevymyslela" dokončila větu

Večer proběhl dobře a kamarádi se tedy dostali k ještě nevymyšlenému programu. Veronika na chvíli odešla a Kuba, Agáta i Ingrid začaly hledat ve svých tažkách (v Agátině případě v kabelce) dárky. Jak oslavenec přišel do místnosti začali zpívat: hodně štěstí zdraví. Boužel to nešlo moc poznat.
Když dozpívali, přišla jako první, Veronice poblahopřát Agáta. Jako dárek měla nějakou kosmetiku. Jako druhý přišel na řadu Kuba. U toho bylo vidět že za dárek utratil o něco víc než ostatní. Veronika od něj dostala náušce. Jako poslední předala svůj dárek Ingrid. Byl to takový malý zápisníček se smajlíkama (nic lepšího ji nenapadlo). V tu chvíli si připadala jako debil.
Nakonec schlédli ještě nějaký film a šli spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

nekopírovat