• můžete dávat témata na povídky i vy - TADY

III. NÁVŠTĚVA V NEMOCNICI

27. listopadu 2010 v 20:26 | Sarah |  sáry příběh
  Když dorazili do nemocnice,bylo na tatínkovi zřetelně vidět, jak je nervózní.Vešli do oprýskané, šedě natřené budovy. Vyšli schody a narazili na pana primáře.
  ,,Prosím Vás, nevíte kde leží paní Dania Emmetová?" ,,Není to ta, kterou přivezli včera po autonehodě?" ,,Ano." ,,Tak ta je na pokoji číslo....moment, já se podívám, .....! Ano už to mám. Je na pokoji číslo třiadvacet ve druhém podlaží." ,,Moc děkujeme," odpověděl tatínek.
  Když vešli do pokoje, zarazili se. Téměř všechny postele byly obsazené lidmi s velmi těžkými  úrazy. A až ana nejvzdálenější uviděli maminku. Tatínek bez zaváhání šel za ní.
  ,,Ahoj zlato! Jak se ti vede?" Zeptal se tatínek. Žádná odpověď. ,,Danjo! Danko! Daničko!" Nic. S úzkostí šel vyhledat sestřičku.
  Stála hned za rohem a povídala si s primářem. ,,Paní prosím vás! Má žena nereaguje!" ,,Hned jsem tam. Malé strpení." Odpověděla sestřička a dopověděla primáři, s čím za ním přišla.
  Sestřička přihla během okamžiku. ,,Pane, co jste potřeboval?" Otázala se. ,,Má žena nereaguje na to co říkám. Nestalo se jí něco špatného? ,,Vždyť spí!" Neodpustila si sestřička. Vživotě sem neviděla takovýho dementa. Pomyslela si a odešla. Tak nic. Pomyslel si tatínek a odešel ke dveřím, kde na něj čekali Gábina s Tomem.
  ,,Proč jste se nešli podívat na maminku?" zeptal se tatínek. ,,Nechtěli jsme tě s ní rušit." Odpověl Tom i za Gabriellu. ,,Dobře jste hodní."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

nekopírovat