• můžete dávat témata na povídky i vy - TADY

I. STOPY - 2

27. listopadu 2010 v 20:44 | Sarah |  sáry příběh
Elgen byl dnes velmi dlouho v práci a už ho to značně nebavilo. Přál si být už konečně doma. Až přijdu domů: začnu péct perníčky, umyju nádobí a vytřu podlahu... Promýšlel si cestou domů.  Je taky na čase. Za týden jsou Vánoce...        
  Napadl nový sníh a on šel po čistě bílé ulici. Náhle si všiml, jak naproti je nedokončený řádek stop. Protřel si oči... a podivil se. No sem snad blázen? Přišel blíž aby si stopy dobře prohlédl... a nakonci uviděl malý medailonek. Byl z nějakého zvláštního kovu. Měl barvu tyrkysového moře a uvnitř byla jakási maličká vitrínka a v ní.... byl miniaturní mozek. Tohle už se nedalo nijak vysvětlit.
  Ta osoba co tudy šla by musela umět létat. Ale to se zdá neskutečné. Měl různé nápady. Ale řádek stop byl čerstvý. Takže před chvílí tu to zjevení muselo jít.... Jen tak mimochodem pohlédl vzhůru, a .... vdáli uviděl vzdalujícího se anděla. Tomuhle už přestával věřit. Sem asi hodně unavený. Už pudu.
  Když přišel domů, manželce o tom raději nic neřekl a šel si lehnout. Ráno moudřejší večera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marta Woitek Marta Woitek | Web | 30. listopadu 2010 v 11:23 | Reagovat

Díky za pochvalu místa na reklamy :D Vždycky jsem měla místo na ně určené,ale lidi to moc nevidí... Ale po tomhle velký nápisu si toho dost z nich všimne :D Navíc  na přání některých spamerů jsem dala tuhle možnost i do menu... A občas se reklama objeví i někde kde být nemá,ale tu mažu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

nekopírovat